Apartamento Na Praia Do Forte
1-slaapkamer Apartamento Na Praia Do Forte Appartement Cabo Frio biedt uitzicht op de stad en is op sechts 20 minuten wandelafstand van het Convento de Santo Inácio gelegen. Dit appartement biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals gratis privéparkeerplaatsen voor autoreizigers.
Gasten van het 1-badkamer appartement kunnen het centrum van Cabo Frio bereiken met een wandeling van 10 minuten en de Passagem Neighborhood bezoeken, op 600 meter hier vandaan. Apartamento Na Praia Do Forte Appartement is op 2 km van het Park van Dunas en de luchthaven Cabo Frio is op 15 minuten rijden. De accommodatie ligt binnen een paar straten van het Praia do Forte.
Het appartement biedt een balkon en een woonkamer, evenals comfort zoals een wasmachine. Deze accommodatie heeft een douche voor uw comfort.
Apartamento Na Praia Do Forte Appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.
- Luchthavens
- Luchthaven Cabo Frio14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Na Praia Do Forte?
Gasten van Apartamento Na Praia Do Forte kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Casa-Atelie Carlos Scliar, binnen 9 minuten loopafstand ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia do Forte (1 km) en het Surf Museum (1,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Na Praia Do Forte?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamento Na Praia Do Forte naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Na Praia Do Forte?
Apartamento Na Praia Do Forte heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 12 vierkante meters.